24000 m²lik bir alanda faaliyet göstermekte olup, açık ve kapalı alanlarımız mevcut olmakla birlikte 3000 kişilik açık alan bölümümüz de mangal keyfi ve barbekü yapabilir, 200 kişilik kapalı alanda ise restaurant hizmetimizden faydalanabilirsiniz. 8000 m²lik otoparkımıza araçlarınızı güvenle park edebilirsiniz.

Aile ve dostlarınızla bir arada doğayla iç içe kalıp şehrin gürültüsünden, işyerinin stresinden uzaklaşabileceğiniz bir ortamda eşsiz kahvaltı, öğle ve akşam yemeği seçenekleri ile unutamayacağız lezzetleri tatmakla birlikte harika bir hafta sonu geçirmek için sizleri ağırlamaktan memnuniyet duyarız.

Aktivitelerinize; futbol, voleybol ve bisiklet turlarını da ekleyerek dilediğiniz kadar eğlenmeyi de ekleyebilirsiniz. Çocuklarınız ise çocuk parkımız ve havalı kaydırak gibi oyun grubumuz da güven içinde oynayarak şehrin stresini üzerlerinden atabilirler. Tavla, okey ve iskambil oynanabilir. Yer minderlerinde oturup, hamak keyfi yapılabilir, amatörce at sporunun tadını AŞGANA ET MANGAL’IN ayrıcalığı ile çıkarabilirsiniz.

AŞGANA ET MANGAL da kullanılan temizlik maddeleri, et ürünleri, zeytinyağı ve diğer yağ ürünlerinin, kalite, tüketime uygunluk raporlu ve TSE belgeli markalardan temin edilmiş olması, işletmemizin ön koşullarındandır.

Et mangal, piknik, gibi faaliyetler dışında doğum günü, okul gezileri, iş gezileri ve kır düğünleri gibi özel organizasyonlar içinde profesyonel çalışanlarımızla AŞGANA ET MANGAL olarak size hizmet vermek bizi mutlu etmektedir.

AŞGANA ET MANGAL’I tercih ettiğiniz için saygılarımızı sunar teşekkür ederiz.